• GİRİŞ YAP
Giriş Yap
  • Bildirimler

Aşhane
Aşhane

AŞHANE DERNEĞİ

Aşhane Derneği olarak talebe eğitimleri ve yardım çalışmalarında kendi imkanlarımızın yanı sıra bağış destekleri bizim için çok önemli bir güçtür.

4

4

Yardımsever halkımızın destekleri ile bu hizmetlerimizi daha ileriye taşımak ve devamlılığını sağlamak bizim için mümkün olmaktadır. Daha iyi bir yarına sahip olmak derneğimiz yardım faaliyetlerine aralıksız olarak katkılarınız ile devam etmektedir.

Medreselerimizde talebelerimiz yatılı olarak öğrenimlerini sürdürmektedir. Bu eğitimlerini sürdürürken de günlük yemek ihtiyaçları Aşhane Derneği olarak tarafımızca karşılanmaktadır.

4

4

Bu konuda özenle çalışarak günlük sıcak yemek çıkararak yatılı talebelerimizin gıda ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Yardım projelerimizi sürdürürken en büyük gücü sizlerden alan derneğimiz yapacağınız her türlü bağış sonrasında gücüne güç katmakta ve bu gücü talebelere yardım etme yolunda özenle harcamaktadır. Böylelikle gelecekte daha yaşanılabilir bir dünyaya sahip olmak için elimizden gelen bütün imkanları kullanmaktayız.

4

4

*İyilik Çorbası

*Ashab-ı Suffa Sofraları

*Toplu Dağıtımlar

*Aşure Programları gerçekleştiriyoruz. 

4

4

Bünyemizde bulunan "Aşhane" derneğimiz vesilesi ile, yıl boyu, günlük 3000 kişilik sıcak yemek çıkartarak, ihtiyaç sahibi, binlerce Kur'an-ı Kerim ve Arapça ilimleri tahsil eden, talebelerimizin sofralarına ulaştırıyoruz..

Videolar

Sosyal Medyada Paylaş