• GİRİŞ YAP
Giriş Yap
  • Bildirimler

Sık Sorulan Sorular
Bağış Nasıl Yapabilirim?

Web sitemizdeki “Bağış Yap” bölümünden, hesap numaralarımıza(buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.) havale-eft yaparak yada online bağış(buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.) bölümünden dilediğiniz projemize bağış yapabilirsiniz. Ayrıca dernek merkezlerimize gelerek makbuz karşılığındada bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Destek için 0224 334 10 00 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

Yurt dışından nasıl bağış yapabilirim?

Yurt dışından göndereceğiniz bağışları euro veya dolar hesaplarımıza(buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.) SWIFT kodu ile birlikte EFT yapabilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı kullanıyorsanız online(buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.) olarak yapabilirsiniz. Destek için 0224 334 10 00 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Nasıl Kurban Bağışı Yapabilirim?

Kurban kestirmek isteyen mükellefler kurbanlarının kesilmesi ve etinin ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için belirlenmiş olan kurban bedelini Uluçınar Derneğine’ne ulaştırırlar. Her şeyde olduğu gibi vekalette de aslolan kişinin niyet ve iradesidir. Kurbanını kestirmek üzere Uluçınar Derneği’ne başvuran bağışçı, bu niyet ve iradeyi ortaya koymuş oluyor. Ayrıca sözlü olarak ifade edilmesi şart değildir. Çünkü fiil ve uygulama da bir irade beyanıdır. Ancak iletişim bilgisini iletmiş olan bağışçılarımız aranıp sözlü olarak da vekaletleri alınmaktadır.

Uluçınar Derneği Güvenilir mi?

Uluçınar Derneği bugüne kadar ihtilaf veya şüphe doğuracak hiçbir proje ve faaliyetin içerisinde yer almamış, tüm bağışçıları ve gönüllülerinin duyduğu güvenle kısa sürede ülkemizin öncü kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Ayrıca derneğimiz faaliyetleri ve mali hareketleri İçişleri Bakanlığı ve İlgili Dernekler Müdürlüğünce, ayrıca bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından da düzenli olarak denetlenmektedir.

Uluçınar Derneği'ni kim finanse ediyor?

Uluçınar Derneği bağışçıları ve gönüllülerinin desteğiyle çalışmalarını yürütmektedir.

Yurtdışında yapılan faaliyetler nelerdir?

İsmailağa yurtdışı sorumlusu İddef ile birçok projede ortak olarak çalışmalar yürütmekteyiz. Bunlar; Su Kuyusu, Kurban Bağışı, Gazze, acil afet çalışmaları.

Uluçınar Derneği'ne nasıl bağış yapabilirim?

Web sitemizdeki "Bağış"'den "Online Bağış" bölümüne tıklayarak, Hesap Numaralarımıza (ALICI ADI: Uluçınar Derneği IBAN:TR61 0020 5000 0950 6104 0000 14) havale-eft yaparak, 0224 334 10 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da dernek merkezlerimize gelerek (İletişim bölümünden dernek adreslerimize ulaşabilirsiniz) makbuz karşılığında bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bankadan veya Online olarak yaptığım bağışın ulaşıp ulaşmadığını nasıl kontrol edebilirim?

Bağışınızı yaparken bırakacağınız cep telefonu numarasına bağış bilgileriniz iletilecektir. Ayrıca 0224 334 10 00 numaralı telefondan derneğimizi arayarak bağışınızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

SMS İptalini Nasıl Yapabilirm?

Bilgi amaçlı gönderilen smslerin gelmesini istemiyorsanız 0224 334 10 00 numaralı telefondan derneğimizi arayarak veya belirtilen telefonun Whatsapp Hattından iletişime geçerek iptalini sağlayabilirsiniz.