• GİRİŞ YAP
Giriş Yap
  • Bildirimler

Su Kuyusu
Su Kuyusu

SU KUYUSU

Umudumuzu sizden alıyoruz ve biliyoruz biz birlikte, ihtiyaç sahibi binlerce insana deniz olduk ve olmaya devam edeceğiz. Afrika ve Asya’da faaliyetlerimiz süresince açtığımız her su kuyusu, onlara bir umut oluyor.

4

4

SU KUYUSU NASIL AÇILIR?

Su Kuyusu fonlarımıza  bağış yaparak ya da dilerseniz kendi adınıza dilerseniz sevdiklerinizin anısına bağışlarınızı gerçekleştirebilir ve açılacak su kuyularına dilediğiniz isimleri verebilirsiniz. Hem verdiğiniz ismin hem de suya ihtiyacı olan milyonların yaşatılması için bir adım atmış olabilirsiniz. Su kuyusu açma için bağışınızı online veya havale, eft, fast işlemleriyle veya çağrı merkezimizi  (0224.334 10 00) arayarak yapabilirsiniz.  Bağışınızı yaparken telefon numaranızı doğru girmeniz çok önem arz etmektedir.

4

4

Detaylı bilgi almamız için arkadaşlarımız sizi arayacaktır.  Kuyunuz açıldıktan sonra size özel yaptığımız video, teşekkür sertifikası gönderilecektir. Su kuyuları Asya ve Afrika'da ekibimizin belirlediği bölgelerde, yerel halklarının ihtiyaçları doğrultusunda açılmaktadır.

Afrika'da en iyi kalitede su kuyularını açarak su kuyularının uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Su kuyusu fiyatları bölgesel koşullar ve bölgeler arası erişimden kaynaklıolarak farklı fiyatlandırmaya tabi olarak işleme alınmaktadır.Umuda vesile olan su kuyularımızın derinliklerine ve ulaşım koşullarına göre bedelleri değişmektedir Afrika su kuyusu maliyetleri, su kuyusunun derinliğine, merkeze uzaklığıyla doğru orantılı olarak değişmektedir.

4

4

Sosyal Medyada Paylaş